ଆର୍ଯ୍ୟାନ ଙ୍କ ଜାମିନ ପରେ ବଲିଉଡ ରେ ଖୁସିର ଲହର

0
96

ଅକ୍ଟୋବର ୨୮
ମୁମ୍ବାଇ ରେ ଖୁସି ର ଲହର I ଶାହାରୁଖ ଖାଁ ଙ୍କ ପୁଅ ଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିବ ପରେ, ବହୁ ନିର୍ଦେଶକ, ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି I

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଗୁପ୍ତା ପ୍ରଥମେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ନିଜର ଭାବନା ବାଣ୍ଟିଥିଲେ, “ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଜାମିନ ପାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ସିଷ୍ଟମକୁ ନେଇ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ 25 ଦିନରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଜେଲ ଭିତରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା I ‘
‘ଭଗବାନ ତୁମକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ I
ରଣଭୀର ଶୋରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ” ଦେର ହେ …..ଅଂଧେର ନେହିଁ I ‘(“Der hai, andher nahi )

‘ସ୍କାମ 1992’ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହାନସାଲ ମେହେଟ୍ଟା କହିଛନ୍ତି , “ମୁଁ ଆଜି ରାତିରେ ବିସ୍ଫୋରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି!” (I want to have a blast tonight!)

ସୋନୁ ସୁଦ ହିନ୍ଦୀରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସମୟ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରେ, ଏହା ସାକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଡାକେ ନାହିଁ। (“When time serves justice, it doesn’t call for witnesses” )

ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଜାମିନ ପାଇବାକୁ ମୁକୁଲ ରୋହତଗିଙ୍କ ଯୁକ୍ତି ଆବଶ୍ୟକ ହେଲା , ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ଆଇନଜୀବୀମାନେ ଏତେ ଅକ୍ଷମ ଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଦିନ ଅକାରଣ ରେ ଜେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା I

ଅଭିନେତା ଆର ମାଧବନ କହିଛନ୍ତି, ‘ ଭଗବାନ ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି I ସବୁ କିଛି ମଙ୍ଗଳମୟ ହେଉ I

ମିକା ସିଂ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ନିଜର ଭାବନା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି, “# ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଜାମିନ ପାଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ । ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଆନନ୍ଦିତ ଯେ ଶେଷରେ ଜାମିନ ମିଳିଛି I ‘
ଶାହରୁଖ ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ ଭାଇ @ iamsrk ‘ଭଗବାନ୍ କେ ଘର ମେନ୍ ଦେର ହେ —ଅଂଧେର ନେହିଁ I ‘ ବଲିଉଡ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ ଅବଦାନ ଅଛି । ଭଗବାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ। ”

ଆର୍ଯ୍ୟାନ ଆସନ୍ତା କାଲି ଜେଲ ରୁ ମୁକୁଳିବେ I

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here