ଜେଲ୍‌ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ନିଜକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କଲେ ସପା ନେତା ଆଜମ ଖାନ୍, କହିଲେ ମୋତେ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇଛି…

0
504

ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ମିଳିବା ପରେ ସପା ନେତା ଆଜମ ଖାନ ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟ ୨୭ ମାସ ପରେ ସେ ଜେଲରୁ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଜେଲରୁ ବାହାରିବା ପରେ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୀତାପୁର ଜେଲରେ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମର ବର୍ବାଦ ଆମର ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ହାତ ଅଛି । ଆମର କାହା ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ନାହିଁ ।

ଜେଲରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଆଜାମ ଖାନ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ କୌଣସି ନେତା ନୁହେଁ । ଯଦି ମୁଁ ଜଣେ ନେତା ହୋଇଥାନ୍ତି, ତେବେ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ (ମହମ୍ମଦ ଅଲି ଜୌହର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ) ନିର୍ମାଣ ହୋଇନଥାନ୍ତା । ମୁଁ ଜମି, ଦେଶ ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଜଣେ ବିକ୍ରେତା ନୁହେଁ ।

ଆଜାମ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜେଲରେ ଦାରୁଗା ଆମର ବିବୃତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ସହରକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ନିର୍ମାଣ କରିଥିବା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ଏଥି ସହିତ, ଦାରୁଗା ମୋତେ ନିଜର ବୋଲି ଭାବି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବହୁତ ମାମଲା ଅଛି, ତେଣୁ ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଅଣ୍ଡରଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ରହିବେ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ଏନକାଉଣ୍ଟର ହୋଇଯିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ, ମୋ ପରିବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ, ମୋ ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହଜାର ହଜାର ନକଲି ମାମଲା ଦାୟର କରାଯାଇଛି ।

Also Read  ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଅବସରରେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here