ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଙ୍କ ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ”ଖାଲି କି ଟେନସନ’

0
186
ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଙ୍କ ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓ ''ଖାଲି କି ଟେନସନ'

ନଭେମ୍ବର ୧୫
ବଲିଉଡର ଡ୍ରାମା ରାଣୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଅନେକ ସମୟରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କ ଅଜବ ବିବୃତ୍ତି କାରଣରୁ ପ୍ରାୟତ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ହୋଇଥା’ନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଗୀତ ଯୋଗୁଁ ଲାଇମ୍ ଲାଇଟ୍ ରେ ଆସିଛନ୍ତି। ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ‘ଖାଲି କି ଟେନସନ୍’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥାଆନ୍ତି। ସେ ପ୍ରାୟତ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ନୂତନ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରନ୍ତି | ନିକଟରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଗୀତ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି। ରାଖୀ ତାଙ୍କ ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓର କ୍ଲିପ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ଲିପ୍‌ରେ ରାଖୀ ଖୁବ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି I ସେ ଏହି ଗୀତ ରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି I

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ‘ଖାଲି କି ଟେନସନ’ର ଏହି ନୂତନ ଗୀତକୁ ଦେବ ନେଗି ଗାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତଟିକୁ ସାହିଦ ଇମାମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସେଠାରେ ସୁମିତ ଗୋରାଡିଆ ଏବଂ ସାହିଲ ଗୋରାଡିଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତର ସଙ୍ଗୀତ ଦେବ ନେଗି ଏବଂ ରୋହିତ ସିଂ ଦେଇଛନ୍ତି। ‘ଖାଲି କି ଟେନସନ’ର ଗୀତଗୁଡ଼ିକ ରାଜେଶ ଧୀରଜ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତଟି ଜି ମ୍ୟୁଜିକ୍ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି |

Also Read  ସୋଆ କୃଷି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାୱେ ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ଉତ୍ସବ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here