ଲେମ୍ବୁ ପାଇଁ ବୋହୂକୁ ହତ୍ୟା ! ଫେରାର ଶାଶୁ ଓ ନଣନ୍ଦ

0
154

ପାଟଣା: ଗୋଟିଏ ପଟେ ବଜାରରେ ଲେମ୍ବୁର ଭାଉ ଅଧିକ ବଢିବା ପରେ ଏହା ଘରେ ଫଳ ଭଳି ସମ୍ମାନ ପାଉଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଏହି ଲେମ୍ବୁକୁ ନେଇ ଘରେ କଳି ହୋଇଛି । ସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଛି ଯେ ଲେମ୍ବୁ ପାଇଁ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି । ବିହାରର ଚମ୍ପରନ ଜିଲ୍ଲାର ଚୌଧନାଡୋ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଚେନପୁର ଗାଁରେ ଲେମ୍ବୁ କାଟିବା ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ବୁଧବାର ଦିନ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଏବଂ ଦୁଇ ବୋହୂ ଆକ୍ରମଣ କରି ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଏପରି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଚୌଧଦାନର ଥାନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ମନୋଜ କୁମାର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ନାମ କାଜଲ ଦେବୀ (28)। ସେ ସୁନୀଲ ବଇଠାଙ୍କ ପତ୍ନୀ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ଦଉଡିର ଚିହ୍ନ ଏବଂ ବେକରେ ଏକ ଦଉଡି ଦାଗ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଘଟଣା ସମୟରେ ଘରେ କେହି ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶାଶୁ ଏବଂ ଉଭୟ ବୋହୂ ଏବେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଘଟଣା ବାବଦରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଓ ବେକରେ ଦଉଡି ଚିହ୍ନ ରହିଛି। ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଲେମ୍ବୁ କାଟିବାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ଘଟିଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନି। ମହିଳା ଜଣକ ଲେମ୍ବୁ ଚୋରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ନା ମହଙ୍ଗା ଲେମ୍ବୁକୁ ନ ପଚାରି ତୋଳି ଆଣିଥିଲେ? ତାହା ଜଣାପଡିନି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଏବଂ ପଡୋଶୀଙ୍କଠାରୁ ସୂଚନା ନେଉଛି। ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ।

Also Read  ରାଜ୍ୟରେ ଚାଲିଛି ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ୧୨ ସୁଦ୍ଧା ୪୩% ମତଦାନ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here