ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା-ଗାୟକ କିଶୋର କୁମାର ଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ରେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଖୋଲିବେ ବିରାଟ କୋହଲି

0
657
ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା-ଗାୟକ କିଶୋର କୁମାର ଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ରେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଖୋଲିବେ ବିରାଟ କୋହଲି
ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା-ଗାୟକ କିଶୋର କୁମାର ଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ରେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଖୋଲିବେ ବିରାଟ କୋହଲି

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩

କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା-ଗାୟକ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ପରିବାର ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ଏକ ବଙ୍ଗଳା ‘ଗୌରୀ କୁଞ୍ଜ’ର ଏକ ଅଂଶ ନେଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବତନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ‘One8 କମ୍ୟୁନ୍’ ମାଲିକ I ଏହା ତାଙ୍କ ଜର୍ସି ନମ୍ବର ’18 ‘ନାମରେ ନାମିତ I ଏହି ଚେନ ରେ କୋଲକାତା, ପୁଣେ
ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମଧ୍ୟ ରେସ୍ତୋରାଁ ରହିଛି। କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ଗୌରୀକୁଞ୍ଜର ଏକ ଅଂଶ କୁ କୋହଲିଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଲିଜ୍ ନେଇଛନ୍ତି ।
ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଆଲିବାଗରେ ଆଠ ଏକର ଜମି କିଣିଛନ୍ତି I ଯାହାର ଦାମ ପ୍ରାୟ ୨୦ କୋଟି ହେବ I ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, କୋହଲି ଏବଂ ଶର୍ମା ତାଙ୍କର ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ଦସ୍ତଖତକାରୀ ବିକାଶ କୋହଲିଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାୟଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ଆଲିବାଗ ଜିରାଡ ଗ୍ରାମରେ ୩୩୫୦ ବର୍ଗ ମିଟର ଆକାରର ଜମି କିଣିଛନ୍ତି।

ଆଲିବାଗରେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଅଛି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଦାନ୍ତ ରେସୋର୍ସଏସ ର ନବିନ ଅଗ୍ରୱାଲ, ରେମଣ୍ଡର ଗୌତମ ସିଙ୍ଗାନିଆ, ୟୁନିକେମ ଲ୍ୟାବ ଲିମିଟେଡର ପ୍ରକାଶ ମୋଦି, ଇନଫୋସିସର ସାଲିଲ ପାରେଖ, କେକେଆରର ସଞ୍ଜୟ ନାୟାର, ନାଇକା ର ଫାଲଗୁନି ନାୟାର ଏବଂ ଇକ୍ୱିଟି ନିବେଶକ ଦେବେନ ମେହେଟ୍ଟା ଅଛନ୍ତି।

Also Read  ବିଶ୍ୱରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ଓମିକ୍ରନର ସବ-ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ ନେଇ ସତର୍କ କଲା “ହୁ’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here